Estetinis Plombavimas Kaina - Pagerinkite savo šypseną su Prezidenta.lt

Nov 13, 2023

Dantų sveikata ir estetika - svarbiausia

Ar norėtumėte turėti žavingą šypseną, kuri sužavėtų visus? Ar jaučiatės nepasitikintis dėl to, kaip atrodo jūsų dantys? Estetinis plombavimas gali būti puiki išeitis, jei norite pagerinti šypseną. Estetinis plombavimas yra medicininė procedūra, kuria pašalinami danties defektai, tokiu būdu suteikiant jiems natūralų ir gražų išvaizdą. Jei Jūsų šypseną kankina įtrūkimai, spalvos defektai ar dantų formos nepageidaujamos korekcijos, estetinis plombavimas gali būti puiki galimybė Jums.

Kodėl rinktis estetinį plombavimą?

Estetinis plombavimas yra bene vienas iš populiariausių būdų atnaujinti šypseną. Jis turi daug privalumų, palyginti su kitais dantų restauravimo metodais:

  • Estetinis plombavimas yra beveik beskausmis procesas, todėl nereikia turėti didelio skausmo baimės
  • Jis yra greitas - tai reiškia, kad po kelių vizitų pas odontologą, galėsite mėgautis naujausiais rezultatais.
  • Estetinis plombavimas yra labai išgyvenamas - daugelis žmonių net nepastebės, kad jūsų dantys buvo restauruoti, nes plombos atrodo beveik natūraliai.
  • Be to, plombos yra atsparios spalvų pasikeitimams ir greitam patamsėjimui, todėl galėsite mėgautis gražia šypsena ilgą laiką.

Estetinio plombavimo kaina

Viena iš dažniausiai užduodamų klausimų apie estetinį plombavimą yra kaina. Kiekvienam pacientui, jo priklauso nuo kelių veiksnių - darbų apimties, naudojamų medžiagų, procedūros trukmės ir kito. Pasitarkite su odontologu, jog galėtumėte sužinoti tikslius kainų tarifus.

Plombavimo procedūra

Plombavimas yra vienas iš paprasčiausių ir saugiausių būdų išlaikyti dantų grožį ir sveikatą. Procedūra paprastai vyksta šiais žingsniais:

  1. Dentistas nuvalo ir išvalo dantį
  2. Jeigu reikia, nuvalyta danties plokštelė pasalina
  3. Tada danties paviršius būna parengiamas (valomas ir šlifuojamas), kad plomba būtų maksimaliai pritvirtinta.
  4. Po to, tinkamai subalansuota forma, spalva ir konsistencija yra parinkta.
  5. Paskutiniai žingsniai - plombavimo medžiagos taikymas ir visiškas polimerizavimas.

Vasara ar žiema - tinkamiausias laikas plombavimui?

Daugieliui rūpi, kokiu metu geriausia atlikti estetinį plombavimą. Iš tikrųjų, laikas nėra svarbus. Estetinės plombos yra sukurtos taip, kad atlaikytų skirtingas aplinkos sąlygas ir temperatūrų svyravimus. Tai reiškia, kad galite atlikti plombavimą, nepriklausomai nuo sezono.

Apsilankykite Pas Prezidenta.lt

Jeigu ieškote kvalifikuoto ir patyrusio estetinio plombavimo specialisto, tokiu atveju kreipkitės į įmonę Prezidenta.lt. Su mūsų profesionalių dantų gydytojų komanda galite būti tikri, kad Jūsų dantys bus geriausioje aplinkoje. Mes naudojame tik aukštos kokybės medžiagas, kad galėtume pasiūlyti nekompromisinius rezultatus.

Esame čia, kad Jums padėtume

Esate ne tik svarbūs mūsų komandai, bet ir mums - Prezidenta.lt. Suteikite sau patį geriausią plombavimo sprendimą ir susisiekite su mumis jau šiandien! Mes padėsime Jums estetiškai atkurti savo šypseną ir pasiekti norimą rezultatą.

© 2022 Prezidenta.lt - Visos teisės saugomos.

estetinis plombavimas kaina